Aktualności

Chętnie piszemy o naszych eventach, dziękujemy hojnym klientom, chwalimy niezawodnych podwykonawców. Dbamy, aby jakość nigdy nie przeszła w ilość.

Polska-Korea 30 lat razem

W kalendarzu kulturalnych wydarzeń naszego miasta pojawiła się wyjątkowa pozycja: WROCŁAWSKIE SPOTKANIE WYMIANY KULTUROWEJ z okazji 30-lecia nawiązania stosunków dyplomatycznych między Polską a Koreą.

W dniach 16-17 listopada we wrocławskim Ratuszu odbędą się ciekawe wykłady i warsztaty, przybliżające Polakom elementy kultury koreańskiej i odwrotnie.

W sobotnim programie znajdą się min. wystąpienia dotyczące koreańskiej kuchni, pokazy taekwondo, zajęcia z kaligrafii i tradycyjne gry. Będzie można również przymierzyć hanbok (koreański strój ludowy) oraz zakupić oryginalne koreańskie kosmetyki i produkty spożywcze.

W niedzielę program obejmie tematy dotyczące kultury polskiej: występ taneczny w strojach ludowych, warsztaty malowania ceramiki i pierniczków oraz robienia wycinanek regionalnych.
WROCŁAWSKIE SPOTKANIE WYMIANY KULTUROWEJ to wyjątkowa okazja do prezentacji elementów kultury koreańskiej przez dynamicznie rosnącą na Dolnym Śląsku koreańską społeczność, a także szansa na zainteresowanie Koreańczyków polską kulturą.

WSTĘP WOLNY
*rejestracja pod adresem: 30.KOR.POL@euro-m.pl

Oficjalne otwarcie w sobotę o 13.00 dla gości z zaproszeniami. Wszystkich innych zapraszamy na 14.00