Blog

Miejsce, gdzie więcej słów niż obrazów. Teksty o naszej pracy, doświadczeniach, sukcesach i porażkach. Teksty o nas samych.

Rozpoczynamy blogowanie

Wejście w Nowy Rok jest nie tylko symbolicznym początkiem nowego okresu. Może być okazją do debiutu.

My zaplanowaliśmy prowadzenie firmowego bloga.

Nasze eventy dokumentujemy głównie obrazem: dograne szczegóły, świetna atmosfera, dużo zadowolonych ludzi. To właśnie widać na zdjęciach. Nie oddają one jednak wielomiesięcznej pracy całego zespołu nad przygotowaniem koncepcji, zmagań z dostawcami, zmianami w scenariuszu, nowymi pomysłami klientów. A to wszystko jest chlebem powszednim event managera.

Skupienie się na określonej specjalizacji, w naszym przypadku są to eventy inwestycyjne (wbicie pierwszej łopaty, wmurowanie kamienia węgielnego, zawieszenie wiechy, uroczyste otwarcie), dodatkowo wpływa na charakter pracy i ilość zadań trudnych do wykonania czy przewidzenia. Ale na wszystko jest jakiś sposób.

Jaki? O tym właśnie chcemy pisać. O pracy naszego zespołu, poszczególnych realizacjach i doświadczeniach jakie z nich wynieśliśmy. O naszych eventach, ich specyfice, pracy z klientami z różnych branż i kręgów kulturowych oraz podwykonawcami. Trochę też o naszym postrzeganiu branży. Zobaczymy co z tego wyniknie.