Blog

Miejsce, gdzie więcej słów niż obrazów. Teksty o naszej pracy, doświadczeniach, sukcesach i porażkach. Teksty o nas samych.

Happy, happy, happy

 

 

HAPPY STARTER powstał spontanicznie jako sposób na wejście w Nowy Rok z ogromną dawką energii, optymizmu i pozytywnego nastawienia. Nic tak bowiem nie motywuje zespołu do działania jak udana impreza integracyjna.

Eventy pracownicze są zwykle konstruowane wokół jakiegoś tematu – mamy m.in. piknik “Na Dzikim Zachodzie”, karnawał “W Krainie Lodu”,  spotkanie integracyjne “Wieczór hawajski” czy galę “Noc Oskarowa”. Dobrze przygotowana koncepcja (czyli motyw przewodni, tzw. Leitmotiv) z ciekawym scenariuszem, jest w stanie zaangażować wszystkich gości, jeśli temat został wcześniej zaakceptowany przez pracowników.

Nie zawsze organizator ma szansę na taki sondaż – często temat zostaje narzucony z góry lub jest wynikiem kompromisu między kosztorysem agencji eventowej a budżetem klienta. Dlatego uważamy, że ważny jest dialog z zespołem przed wyborem tematu imprezy (nie tylko karnawałowej). Wpływa to pozytywnie nie tylko na nastroje podczas samego spotkania, ale też na relacje między zarządem a pracownikami.

Zauważyliśmy, że istnieje wniosek, do którego dochodzi wielu event managerów, bo wpisuje się on powszechne oczekiwania i nadzieje każdej załogi: HAPPY STARTER czyli event na początku roku. Szczęśliwy start bardzo pomaga w dążeniu do celu, niezależnie od branży. Każdy pracodawca życzy sobie dobrego rozdania kart, które napełni pracowników entuzjazmem, zacieśni więzi między zespołami oraz wpłynie pozytywnie na poszczególne relacje wśród kadry.

Proponujemy zorganizowanie takiego eventu, podczas którego wspólnie mozemy podsumować ubiegły rok jak i zapowiedzieć przyszłe działania i cele firmy. Przy takim starcie – szczęśliwy finał jest zagwarantowany. Oferujemy wiele nieszablonowych rozwiązań i pomysłów, zabaw z popularną konwencją i niezapomnianych doświadczeń. Mogą się Państwo o tym przekonać, prosząc nas o ofertę wstępną.