Aktualności

Chętnie piszemy o naszych eventach, dziękujemy hojnym klientom, chwalimy niezawodnych podwykonawców. Dbamy, aby jakość nigdy nie przeszła w ilość.

Szkolenie „Efektywna współpraca z niemieckim partnerem biznesowym”

Już 16 grudnia 2017 r. zapraszamy wszystkich na szkolenie „Efektywna współpraca z niemieckim partnerem biznesowym”.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się o wartościach rządzących biznesem w Niemczech, a także o tym, skąd się one biorą. Nauczą się, jak skutecznie prowadzić rozmowę, tak, aby wywrzeć na partnerze biznesowym nie tylko dobre wrażenie, ale także zbudować zaufanie. Szkolenie na pewno pozwoli zrozumieć zachowanie niemieckiego partnera biznesowego, jak również własne.

Szkolenie poprowadzi Barbara Bartczak – ekspert ds. komunikacji międzykulturowej oraz trener biznesu. Łączy ona ponad 10-letnie kompetencje biznesowe z unikalnym doświadczeniem osobistym, dzięki czemu dokonuje materialnych i niematerialnych zmian w życiu swoich klientów. Barbara doktoryzowała się w obszarze kultury i polityki niemieckiej oraz jest dyplomowanym ekspertem w zakresie organizacji i komunikacji menadżerskiej. Od 10 lat pracuje w obszarze współpracy międzynarodowej, mieszkając w Polsce i w Niemczech, a w ostatnich latach także w Azji.

Zainteresowanych szkoleniem prosimy o kontakt na adres barbara@barbarabartczak.com lub b.bartczak@euro-m.pl

Miejsce: Fabryka Sensu ul. Benedykta Polaka 21/4, 50-379 Wrocław
Data: 16 grudnia 2017 r.
Czas: 10:00 – 16:00
Zapisy: https://pl-de.evenea.pl/