Komunikacja międzykulturowa

Stale organizujemy eventy dla firm pochodzących z różnych zakątków świata. Sami też dużo podróżujemy, odkrywając piękno i różnorodność miejsc odległych. Pozwala nam to na jeszcze lepsze poznawanie kultury naszych klientów.

Komunikacja międzykulturowa

Dialog międzykulturowy stał się nieodłącznym elementem naszej rzeczywistości. Przygotowując dane wydarzenie, bierzemy pod uwagę nie tylko indywidualną kulturę firmową naszego klienta, ale także kulturę obszaru świata, z którego się wywodzi. Dynamiczne procesy globalizacyjne, których mamy okazję być świadkami, spowodowały, iż większość naszych klientów to firmy, które mają swoje centrale daleko poza Polską.

Efektywna współpraca przy organizacji eventów wymaga od nas zarówno wiedzy o wartościach i konwencjach akceptowanych przez reprezentantów innych kultur, jak i świadomości różnic w podejściu do roli jednostki w społeczeństwie, roli władzy oraz stosowania różnych modeli komunikacyjnych.

Chętnie dzielimy się naszymi doświadczeniami i umiejętnościami z zakresu komunikacji międzykulturowej. W 2011 roku wystartowaliśmy z projektem „Planeta Azja”, który w wersji minieventów ma przybliżać wybrane elementy kultur Korei, Japonii i Chin.

 

Relacje ze spotkań:

 

Atelier Gejszy

Kimono Session

Malarstwo Sumi-e

Słodka Azja

Tradycje Kulinarne Azji

Zielone Herbaty Azji

 

Wspieramy popularyzację wiedzy międzykulturowej oraz kształtowanie umiejętności profesjonalnego funkcjonowania w obszarze wielokulturowym. W naszym zespole mamy specjalistę, który służy pomocą zarówno nam, jak i naszym klientom.