Blog

Miejsce, gdzie więcej słów niż obrazów. Teksty o naszej pracy, doświadczeniach, sukcesach i porażkach. Teksty o nas samych.

Happy, happy, happy

 

 

HAPPY STARTER powstał spontanicznie jako sposób na wejście w Nowy Rok z ogromną dawką energii, optymizmu i pozytywnego nastawienia. Nic tak bowiem nie motywuje ludzi do działania jak dobry początek.

Eventy, szczególnie te pracownicze, zwykle konstruowane są wokół jakiegoś tematu – mamy m.in. piknik „Na Dzikim Zachodzie”, zabawę karnawałową „W Krainie Lodu”,  wieczór hawajski czy noc oskarową. Dobrze przygotowana tematyczna zabawa z fajnym scenariuszem jest w stanie wciągnąć wszystkich uczestników, jeśli tylko temat został wcześniej skonsultowany i zaakceptowany przez pracowników. Ale nie zawsze organizator ma szansę na taki sondaż – nierzadko temat zostaje narzucony z góry lub jest wynikiem kompromisu między kosztami a wielkością budżetu.

Jednak są tematy, pod którymi wszyscy podpisują się w ciemno, bo oddają one powszechne pragnienia i nadzieje. HAPPY STARTER jest właśnie czymś takim. Dobry początek, szczęśliwy start bardzo pomaga w dążeniu do celu, jakikolwiek by on był. Każdy życzy sobie na początku swojej drogi dobrego rozdania kart.

My proponujemy zrobienie z tego wydarzenia, gdzie wspólnie będziemy rozpoczynać zarówno firmowe jak i indywidualne działania. Przy takim początku szczęśliwy finał jest zagwarantowany 🙂