Blog

Miejsce, gdzie więcej słów niż obrazów. Teksty o naszej pracy, doświadczeniach, sukcesach i porażkach. Teksty o nas samych.

Fotobudka – Czy wciąż Modna?

Atrakcje na event to nie lada wyzwanie dla każdego organizatora. Chodzi przecież o to, aby każdemu się podobały i sprawiły by tak pożądany efekt WOW został spełniony.

 

Są jednak takie atrakcje, które (wydawałoby się) mimo tego, że lata swojej świetności na rynku eventowym mają już za sobą to jednak nadal są pożądane przez  spore grono odbiorców. Jedną z nich jest na pewno nieśmiertelna fotobudka, która ma swoje stałe miejsce na większości imprez firmowych, konferencji, pikników i chyba przede wszystkim wesel.

 

Czy będzie tak zawsze? Na pewno nie! Bo przecież konkurencja nie śpi, a świat nie stoi w miejscu.

Czerpiąc inspiracje z klasycznej fotobudki powstało wiele innych atrakcji, które zyskują na popularności i coraz częściej są brane pod uwagę przy organizacji eventów.

 

Jeśli nie klasyczna fotobudka to co?

 

MAGIC MIRROR – lub też inaczej selfie mirror. To interaktywne dotykowe lustro w którym do wyboru mamy trzy opcje: zdjęcie, gif i video. Lustro oprócz świetnego designu i możliwością osobistej personalizacji zdjęć poprzez podpis na dotykowym ekranie zachęca nas również do aktywnego pozowania poprzez animację oraz komentarze wyświetlające się na lustrze.

 

 

GIFBUDKA –  daje możliwość stworzenia gifu, który później możemy wykorzystać w digitalowym świecie takim jak chociażby facebook. Więcej frajdy? Na pewno tak! Odpada również problem z noszeniem wydrukowanego zdjęcia bo GIF wysyłany jest na naszego maila. Oprócz tego stylowy design i niewielkie rozmiary mają znaczenie, gdy  organizowany przez nas event ma ograniczoną przestrzeń.

 

VIDEOBUDKA SLOW MOTION – trend który zyskuje na popularności podczas organizacji wszelakich eventów. Dlaczego?  Może dlatego że zdjęcia potrafią uchwycić moment, a Video Slow motion pokaże nam ten moment klatka po klatce. Tak jak w Gifbudce gotowy materiał video zostanie przesłany na naszego maila. Sooo muuuuch fuuun!

 

Nie trudno zauważyć, że wszystko zmierza w kierunku digitalu bo komu się chce nosić ze sobą przez cały event wydrukowane zdjęcie z fotobudki? No i jak się nim pochwalić?

Co innego w przypadku pliku multimedialnego, który bez problemu umieścimy w mediach społecznościowych.

 

Tym artykułem również można się pochwalić klikając w jedną z poniższych grafik😊