Aktualności

Chętnie piszemy o naszych eventach, dziękujemy hojnym klientom, chwalimy niezawodnych podwykonawców. Dbamy, aby jakość nigdy nie przeszła w ilość.

Blog – czas start

Wejście w Nowy Rok potraktowaliśmy nie tylko jako symboliczny początek nowego okresu. Także my ulegliśmy magii noworocznych postanowień i zdecydowaliśmy o podjęciu nowego wyzwania. Blogowania.

Skąd pomysł? Zwykle nasze eventy są dokumentowane obrazami. I to jest najlepsza dla nich forma. Dograne szczegóły, świetna atmosfera, dużo zadowolonych ludzi. To na nich widać. Zdjęcia jednak nie oddają wielomiesięcznego trudu całego zespołu nad przygotowaniem koncepcji, zmagań z dostawcami, zmianami w scenariuszu, kaprysami klientów. A to wszystko jest chlebem powszednim pracy event managera. Skupienie się na określonym typie eventów, w naszym wypadku są to uroczystości otwarcia nowych zakładów, wmurowania kamieni węgielnych, dodatkowo podkręca piłkę zadań trudnych do wykonania. Ale na wszystko jest jakiś sposób.

Jaki? O tym właśnie chcemy pisać na blogu. O pracy naszego zespołu, poszczególnych realizacjach i doświadczeniach jakie z nich wynieśliśmy. O naszych eventach, ich specyfice, pracy z klientami, podwykonawcami. Trochę też i o nas i o naszym postrzeganiu branży.

Jak nam to wyjdzie? Sami jesteśmy ciekawi 😉